Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk "x". Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x

O właściwościach rzeczy podziemnych
wiemy wszystko

Firma

Nasza firma jest wiodącym dostawcą produktów dla górnictwa. Powstała w 1978 roku i od tego czasu nieustannie rozwija się oraz poszerza zakres swoich produktów i usług. W swojej działalności gospodarczej firma kładzie szczególny nacisk na produkcję wyrobów bezpiecznych. Opierając się na solidnej podstawie własnych technologii w zakresie przetwórstwa stali, udoskonalonej w trakcie wieloletniego wytwarzania, firma Dremex, stawia sobie za cel dostarczanie produktów i usług bezpiecznych oraz zgodnych z oczekiwaniem klientów.

 


Wysoko wykwalifikowany personel techniczny, współpracujący z GIG Katowice, KOMAG Gliwice, CBDiG Mysłowice, Politechniką Śląską, AGH Kraków oraz polskim kopalniami węgla kamiennego, biorący udział w specjalistycznych szkoleniach i sympozjach, posiadanie nowoczesnego parku maszynowego, Świadectwa Kwalifikacyjnego Głównego Instytutu Spawalnictwa, certyfikatu zarządzania ISO 9001: 2008 jest gwarancją osiągania założonych celów produkcyjnych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów handlowych proponujemy Państwu konkurencyjne ceny i korzystne warunki zamawiania.


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
Dane techniczne zawarte na stronie www.dremex.pl mają wyłacznie charakter informacyjny
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art. 66 par. 1), a ich zdjęcia
mogą sie różnic od produktów dostepnych w sprzedaży.

Realizacja: Pixel PR
DREMEX Sp. z o.o.
Rudna Mała 49a, k. Rzeszowa
36-060 Głogów Małopolski
Tel.: (+48) 17 855 26 07
Fax: (+48) 17 850 62 60
dremex@dremex.com.pl